Bonusy bez depozytu

Bonusy i promocje na gracza zawsze działały, działają i będą działały pozytywnie. No i trudno się temu zjawisku dziwić. Każdy bowiem lubi otrzymywać dodatkowe profity, zwłaszcza gdy to „coś” jest extra i zupełnie za darmo. A taka właśnie jest zasadnicza definicja pojęcia bonus. Podobnie rzecz ma się i w przypadku bukmacherów, którzy oferują promocje dla graczy rozpoczynających dopiero zabawę z obstawianiem zakładów (bonusy na start), ale i dla stałych bywalców np. programy lojalnościowe czy bonusy urodzinowe. Jednym z przykładów promocji dla nowych graczy, ale nie tylko dla nich, jest tak zwany bonus bez depozytu. Jakie daje profity? Jak można z niego skorzystać?

Ranking bonusów bez depozytu

Na początku warto zorientować się, jak finansowo wyglądają przykładowe propozycje bonusów typu freebet u poszczególnych, wybranych bukmacherów działających na polskim rynku.

Bukmacher

Wysokość bonusu bez depozytu

Minimalny kurs

Obrót bonusu

STS

25 zł

29 zł z kodem specjalnym bonusowe.pl

1.91

3x

Fortuna

20 zł

brak

1x

LVBET

20 zł

2.00

2x

Totolotek

25 zł

2.00

2x

TOTALbet

40 zł
(20 zł + 4 x 5 zł)

2.00

1x

Bonusy bez depozytu – na czym to polega?

Bonus, który nie jest zależny od wpłaconego depozytu, to jedna z najbardziej rozchwytywanych promocji, jaką graczom proponują bukmacherzy. Skąd bierze się tak wysoka popularność? Powodów jest kilka.

 • Przede wszystkim bonusy, które nie wymagają depozytu, są darmowe.
 • Gracz nie musi wpłacać pieniędzy na konto u bukmachera.
 • Bukmacher przyznając typerowi bonus bez depozytu, daje mu do dyspozycji konkretne środki finansowe, które wpłaca na konto gracza.
 • Bonusy bez depozytu umożliwiają konkretną wygraną, gdy kupony będą trafione. Typer tylko wtedy może wypłacić środki na swoje własne konto bankowe. Jeśli nic nie wygra, nie traci jednak swoich pieniędzy. Jedyną stratą w tym wypadku są środki bonusowe.
 • Promocja najczęściej przyznawana jest nowym graczom, którzy otrzymują bonus w ofercie powitalnej w zamian za rejestrację indywidualnego konta gracza na platformie internetowej bukmachera.
 • Bonusy bukmacherskie bez depozytu mogą być także oferowane z okazji na przykład istotnych wydarzeń sportowych. Wtedy są dostępne dla wszystkich graczy.
 • Bukmacher pozwala czasem uzyskać bonus bez depozytu w zamian za punkty zgromadzone w programie lojalnościowym, który oferuje stałym graczom.
Kody i bonusy bez depozytu

Warto jednak wiedzieć, że tego typu bonus nie jest zbyt wysoki. Najczęściej wynosi od 10 do 20 lub maksymalnie 30 zł, chociaż zdarzają się wyjątki – 40, a nawet i 50 zł. Typer, który otrzymał taką promocję, może ją wykorzystać tylko i wyłącznie na postawienie zakładów bukmacherskich. Gracz powinien zawsze wcześniej zapoznać się z zasadami, jakie dla tego rodzaju bonusu ustalił oferujący promocję bukmacher.

Należy też pamiętać, że bonus bez depozytu różni się nomenklaturą, jaką stosuje dany bukmacher. Promocja bez depozytu określana jest więc jako:

 • freebet,
 • voucher bukmacherski
 • darmowy zakład.

Na co zwrócić uwagę wybierając swój bonus bez depozytu?

Promocje bukmacherskie są lubiane przez graczy, bo przecież to darmowe środki na grę, za które można się wprawiać w stawianie zakładów wzajemnych. Ale, jak wiadomo, każda promocja ma swoje zasady, których typer musi bezwzględnie przestrzegać. W innym przypadku korzystanie bonusu nie będzie możliwe, a środki przepadną. Jakie obostrzenia stosują bukmacherzy?

Bonusy bukmacherskie bez depozytu to taki pewien rodzaj prezentu dla graczy. Ale, aby go dobrze wykorzystać, należy wiedzieć, że i w tym wypadku są pewne warunki i obostrzenia, których nie można przeskoczyć ot tak sobie. Te zasady bukmacher określa w swoim regulaminie promocji. Bonus bez depozytu też podlega temu prawu.

Aby wypłacić na rachunek bankowy środki z przyznanego bonusu bez depozytu, gracz musi dokonać nim odpowiednią liczbę obrotów, czyli ma za zadanie zagrać określoną ilość razy za środki, które bukmacher przyznał w ramach ustanowionej przez niego promocji. Opcją najkorzystniejszą jest tu 1-krotny obrót. Wielokrotność obrotów powiększa możliwość przegranej i straty środków, jakie daje graczowi freebet. Obrót bonusem to jeden z warunków prowadzących do wykorzystania środków bukmacherskich.

Bonusy bez depozytu niekiedy muszą zostać wykorzystane do obstawienia zakładów, które mają wytyczony kurs minimalny. Kurs minimalny może być łączny lub określony dla poszczególnych zdarzeń, jakie znajdują się na kuponie. Bywa też tak, że kupon, który jest postawiony ze środków bonusowych freebet, musi mieć określoną liczbę zawartych zakładów wzajemnych. Bonusy bez depozytu mogą działać tylko i wyłącznie podczas stawiania zakładów określonego rodzaju i dla ściśle wskazanych zdarzeń. Freebet ma też swoją określoną ważność czyli termin, w jakim gracz powinien z niego skorzystać. Później przepada.

Bonusy bez depozytu – 2020

Bukmacherzy stosują różne chwyty, by przyciągnąć do siebie klientów. Bonusy i promocje to jeden z najchętniej stosowanych sposobów. Jakie bonusy bez depozytu pojawiają się w 2020 roku? Krótki przegląd bukmacherskich propozycji:

STS

Zakłady Bukmacherskie STS są zdecydowanie największym zawodnikiem na polskim rynku bukmacherskim. Bukmacher działa w Polsce już od 1997 roku. Od zawsze prowadził – co jest niezmiernie ważne – legalną działalność. Czy i jaki freebet oferuje graczom, którzy zdecydują się zostać jego klientami?

Darmowy zakład jest oferowany nowym graczom. Bukmacher STS przelewa na konto bukmacherskie nowemu graczowi środki w wysokości 25 zł. Typer może je uzyskać, gdy wpisze odpowiedni kod w formularzu rejestracyjnym. Aby bonus od STS był odpowiednio wykorzystany, należy pamiętać o kursie minimalnym łącznym: 1.91 oraz o obrocie bonusu: 3x. Bonus jest też dla aplikacji mobilnej.

Kod promocyjny STS

Na bonusowe.pl znajdziesz też specjalny kod promocyjny STS, z którym na start otrzymasz freebet o wysokości aż 29 zł i bonus od pierwszej wpłaty do 1200 zł. Kliknij w przycisk poniżej i zdobądź bonus specjalny!

Fortuna

Fortuna należy do najpopularniejszych legalnych bukmacherów, którzy działają na polskim rynku zakładów wzajemnych. Początki działalności tej firmy to rok 1996. Wtedy to jeszcze funkcjonowała pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o.. Swoją obecną nazwę przyjęła na przełomie 2007 i 2008 roku. Marka należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Wschodniej i Środkowej grupy, która jest organizatorem zakładów wzajemnych. Bukmacher aktywnie wspiera polski sport. Firma jest między innymi głównym sponsorem Legii Warszawa.

Jaki oferuje bonus bez depozytu? Podczas rejestracji konta, gracz otrzymuje bonus na start – freebet w wysokości 20 zł. Od bukmachera ma 7 dni na wykorzystanie promocyjnych środków finansowych.  W ofercie nie ma wyznaczonego minimalnego kursu na kuponie ani określonej liczby zdarzeń. Tu panuje prawdziwa dowolność.

LVBET

Firma jest jednym z najmłodszych bukmacherów. Ma dużo ciekawych i oryginalnych pomysłów w reklamowaniu swoich usług. Licencję Ministerstwa Finansów LVBET otrzymał w maju 2016. W tym samym roku wystartował jego serwis internetowy. Ciekawostką jest, że inicjały „LV” zostały zapożyczone od nazwy napoju energetycznego „Las Vegas”. LVBET jest mocnym wsparciem dla polskiego sportu ze szczególnym wskazaniem na piłkę nożną i siatkówkę. Firma sponsoruje między innymi Wisłę Kraków. W swojej ofercie LVBET posiada również bonusy bez depozytu.

Z kodem promocyjnym LEGALSPORT gracz otrzymuje w promocji 20 zł podczas rejestracji konta. Aby skorzystać ze środków od bukmachera, na kuponie muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia. Bukmacher określił również minimalny kurs, który wynosi 2.50. Obrót bonusu to 2x.

Totolotek

Firma jest jedną z liderek polskiego rynku bukmacherskiego dzięki dużemu, wieloletniemu doświadczeniu. Totolotek S.A. działa bowiem w zakładach wzajemnych w zasadzie nieprzerwanie od 1992 roku. Obecnie posiada 270 placówek stacjonarnych w Polsce. Totolotek S.A., tak jak i inni bukmacherzy, wspiera intensywnie polski sport. Jest oficjalnym partnerem Pucharu Polski. Totolotek sponsoruje też obecnie sekcję koszykówki Legii Warszawa.

Czy Totolotek oferuje promocję bez depozytu? Tak – a przygotowany przez tego bukmachera bonus bez depozytu wynosi aż 25 zł i zaskakuje niskimi warunkami wypłaty. Do wypłaty wystarczy dwukrotny obrót oraz minimalny kurs w wysokości 2.0. Ponadto w Totolotku można skorzystać z atrakcyjnego bonusu powitalnego i zdobyć środki w wysokości do 1000 zł + 49 zł mobile bonus (za aplikację mobilną).

TOTALbet

TOTALbet jest nowym bukmacherem na polskim rynku. Firma uzyskała pozwolenie na prowadzenie swojej działalności na terenie Polski w dniu 24 stycznia 2018 roku. Licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów online wydano w dniu 22 marca 2018 roku. TOTALbet oferuje jedynie swoje usługi na stronie internetowej.

Freebet od TOTALbet jest jednym z najwyższych, jaki proponują działający w Polsce bukmacherzy. Od TOTALbet można w sumie uzyskać 40 zł ze środków bonusowych: 20 zł za rejestrację konta stałego + po 5 zł za udzielenie zgód marketingowych, pierwszy depozyt, pierwszy zakład z salda głównego i za zakład na sporty wirtualne. Za środki bonusowe należy wykonać 4 zakłady po 5 zł na najpopularniejsze sporty. Wymagane są ponadto wszelkie zgody marketingowe.

Co ma mobilna aplikacja do bonusów bez depozytu?

No, właśnie. Zdobycie bonusu bez depozytu nie jest tak proste, jakby się mogło wydawać. Rejestracja konta u danego bukmachera jest jednym ze sposobów na skorzystanie z tej promocji. Ale bukmacherzy oferują freebet na grę nie tylko graczom, którzy rozpoczynają przygodę z zakładami wzajemnymi. Tę promocję otrzymują więc typerzy, którzy mają różny status i przy wielu okazjach. W jaki sposób stały gracz może otrzymać bonus bez depozytu?

 • Strony internetowe konkretnych bukmacherów – znajdują się na nich specjalne zakładki z promocjami.
 • Bukmacherskie profile w mediach społecznościowych.
 • Poczta elektroniczna czyli e-mailem lub poprzez SMS-y.
 • Błyskawiczne powiadomienia push.

Ostatni sposób powiadamiania o promocjach odbywa się poprzez specjalne narzędzie. I właśnie o nim wcześniej wspomniano w artykule. Błyskawiczne powiadomienia push o bonusach bez depozytu można bowiem ustawić w mobilnej aplikacji, którą oferują w zasadzie wszyscy bukmacherzy. Freebet otrzymuje się już za samo zainstalowanie apki od danego bukmachera na smartfonie czy tablecie.

Sama aplikacja bukmacherska ma wiele innych praktycznych funkcji dla gracza. Można dzięki niej oglądać transmisje na żywo lub sprawdzić swoje kupony, bonusy i statystyki w ramach posiadanego konta. Udogodnieniem jest też znany wśród stałych bywalców Match Tracker. Dzięki tej opcji typer może z powodzeniem śledzić wizualizacje rozgrywek sportowych, statystyki czy akcje meczu. A wszystko dzieje się na żywo. Bukmacherska apka jest więc przydatna nie tylko w łapaniu bonusów, o czym warto pamiętać.